Firma Profili

Firma Profili İnetmar'ı daha yakından tanıyın.

Kaliteyi uzaklarda aramayın !

Faaliyete başladığımız 2005 yılından bugüne her geçen gün ilerleyen, büyüyen, değişen ve daima kaliteli hizmeti ve güveni ön planda tutarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Altyapımızı gün geçtikçe daha da ileriye taşımaktayız, sunucu donanım altyapısı olarak DELL ve HP ürünlerini tercih etmemizin yanı sıra, network altyapımızda da Cisco/Linksys, Allied Telesis, 3com gibi anahtarlama ekipmanlarımızı özellikle seçmekteyiz.

2005 yılından bu yana bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren firmamız Türkiye pazarına yönelik hosting, kiralık sunucu, co-location ve alan adı satış hizmetlerine başlamıştır.

Kaliteyi uzaklarda aramayın !

Ripe NCC

Şu an ülkemizde farklı büyüklüklerde 200 den fazla firma hosting hizmeti vermektedir.

5.000 adetten fazla internet sitesine barındırma hizmeti veren İNETMAR kendi veri merkezinde 200 den fazla sunucuya ev sahipliği yapmaktadır.

Türk Telekom'a direk fiber bağlantısı bulunan İNETMAR; Jeneratör, UPS, İklimlendirme sistemlerine sahip Türkiye'nin önde gelen veri merkezlerinden birine sahiptir.

İNETMAR, Ripe üzerinden LIR yetkisine sahip sayılı firmalardandır.


24 saat izlenen veri merkezimizde tüm sunucularımızın gerekli portları yazılımlar ile 5 dakikalık aralıklarla otomatik olarak gözetlenmektedir. Hosting sunucularımızın image yedekleri haftalık olarak düzenli alınmaktadır.

İNETMAR Hosting ve VDS sunucu hizmetlerini gerçekleştirdiği tüm sunucularını Intel Dual Xeon işlemciye sahip DELL R710, R720 ve Fujitsu Xeon sunucu sistemlerini kullanmaktadır.

Inetmar Sunucu

İnetmar Sunucu Kurulumu

Yüksek Teknoloji web hosting hizmet platformu, her biri çift işlemci(+8 Core), 16-32 GB hafızalı yüksek kapasiteli sunucular.

Yüksek disk güvenliği ve performansına olanak tanıyan benzersiz 15K SAS RAID 10 yapısı.

Dünyada en çok tercih edilen yazılım dillerinin desteklendiği, performansı ve diğer özellikleriyle en çok tercih edilen işletim sistemi, Microsoft Server ve Linux işletim sistemidir.

İlginize Teşekkürler
İNETMAR Ekibi.

SSL