Hizmet Sözleşmesi ve İlkeler

İade Şartları İnetmar'ın iade koşulları ve uyarılarıdır.

Soru : İade koşullarınız nelerdir?

Cevap : www.inetmar.com sayfasından satın aldığınız hizmetlerin (Alan adı SSL sertifikası ve Sunucu hizmetleri "VPS server Dedicated" Hariç) tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU (ODTÜ) tarafından yapıldığı için, iade söz konusu değildir.

Soru : İptal koşullarınız nelerdir?

Cevap : www.inetmar.com sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.

A ) Haber verilmeden ve sistemden iptal siparişi verilmiş hizmetler iptal edilmiş sayılmaz. İptal olması için satış veya sorumlu birime bildiri yapmak zorunludur.

B ) Kredi kartı ile alışveriş yapıp daha sonra bilgi ve haber vermeden inetmar dan onay almadan ChargeBack yapıp daha sonra banka aracılığı ile ödemeye itiraz edildiği takdirde İzmir Cumhuriyet Başsavcılığına bu siparişi veren ve kredi kartı sahibi hakkında dolandırıcılık ve sahtekarlık yaptığı gerekçesi ile suç duyurusunda bulunulacaktır.

C ) Kredi kartı ile alışveriş yapan kullanıcılarımızın bilgilerine adreslerine telefon numaralarına ve sisteme sipariş verirken kayıt altına alınan ip adresine bakılmaktadır ve bu bilgilerde bir sorun olmadığı takdirde hizmet açılmaktadır, bilgilerinden şüphe edilen verdiği telefon numrasına ulaşılmayan kişilerin siparişleri açılmadan kredi kartı siparişi iptal edilmektedir.

Soru : Garanti koşullari nelerdir?

Cevap : Kullanim sözlesmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için Tıklayınız.

Soru : Kurulum zamanları (Teslimat) ne kadardır?

Cevap : Kredi kartı ile ödemelerde kurulum en geç 6 saat içinde yapılmaktadır. Banka havalesi ödemelerinde havale kısmına fatura numaranızı veya kullanıcı adınızı yazmanız halinde havale ile ödemelerde en geç 12 saat içinde yapılmaktadır.

Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları destek@inetmar.com adresine yazabilirsiniz.

SSL