10 Yıldır Kesintisiz Hizmet Vermenin Gururunu Yaşıyoruz

Inetmar 10 yıldır sizlere, hosting paketinizdeki databaselerinizi yüksek performanslı emc ssd storage alanları üzerinde saklayan, email kotalarınızın dolmadığı alanları size tahsis eden, hesabınızla ilgili önemli uyarıları size telefonla bildiren, hizmetinize ait faturalarınızın postada kaybolmadığı, sitenize ait tüm içeriği farklı lokasyonlarda güvenle yedekleyen bir hosting deneyimi sunar.

Biz kimiz ve neler yapıyoruz?

Faliyete başladığımız 2007 yılından bugüne her geçen gün ilerleyen, büyüyen, değişen ve daima kaliteli hizmeti ve güveni ön planda tutarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 2007 yılından bu yana bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren firmamız Türkiye ve Avrupa pazarına yönelik hosting, kiralık sunucu, co-location ve alan adı satış hizmetlerini hızla sürdürmektedir.

Veri Merkezimiz

İzmir ve İstanbul Olmak Üzere 2 Ayrı Bölgedeyiz

Veri merkezimiz,1250 m2 kullanılabilir alan N+2 yedekli modüler güç sistemi 1 MVA Elektirik Trafosu 2x770 KVA Dizel Jeneratör N+1 Yedekli Liebert Hiross iklimlendirme FM200 yangın söndürme sistemleri,Yurtdışından gelen DDOS ataklara karşı firewall hizmeti ile ISO 270001, ISO 9001, ISO 22301 , ISO 22000 sertifikasyonlarına sahiptir.

Misyonumuz

Değerlerimiz/Kalite Programımız

Farklı sektörlerden oluşan müşterilerimize, rekabet avantajı ile kaliteli bir servise en uygun fiyatlarda erişmeleriniz sağlamak yenilikçi müşteri odaklı ve şeffaf olmaktır. Bu misyon çerçevesinde müşteri adaylarımızın ve müşterilerinizin zihinlerinde hiç soru işareti olmadan güvenilir bir şekilde hizmet almasını sağlamayı amaç edindik.

Cpanel Partneriyiz

Cpanel/Cloud Linux Lisans Yetkili Satıçısı

INETMAR Türkiyedeki Web hosting sektörünün gelişmesine verdiği katıkının yanında müşterilerine en iyi ve en uygun şekilde destek ve fiyat avantajını sunmak için 2014 yılında Cpanel Partneri olmuştur. Bu partnerlik çerçevesinde Cpanel,Cloud Linux,KernelCare,SecureKernel lisanslarını müşterilerine ilk elden sunmaktadır.

RIPE NNC Member

IP Dağıtımı ve Kullanımına Yetkiliyiz

INETMAR internet hizmetleri, 2009 yılında RIPE NCC Member olmuştur, Avrupa bölgelesi ve Türkiye yetkili ip dağıtıcısı ve kullanımı lisansına sahiptir.Tükenmekte olan IPv4 sorununda bile Geniş çapta IPv4 bloğuna sahip olan firmamız bu konuda müşterilerini hiç bir zaman mağdur etmemiş ve tüm ip ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ileriye dönük genişleme planlarını en üst düzeyde yapıp aksiyon almıştır.

Network Alt Yapımız

Tüm Network ve Bağlantı Alt yapımız Juniper Networks Tarafından Sağlanıyor

Network altyapımızda Router ve Layer3 switch olarak Juniper Networks ürünleri kullanılmaktadır. Bu sayade kesintisiz erişim sorunu olmayan bir network alt yapısı sağlamaktayız. Veri merkezimiz 2x10GB Metro Ethernet ile Türk Telekom 1x10GB Superonline ve 1x10G Cogent network ile direkt olarak Avrupaya bağlıdır.

Kullandığımız Donanımlar

Üstün DELL mimarisi ve DELL Kalitesi

Hosting ve Cloud VDS server alt yapımızda DELL sunucu ürünleri kullanmaktayız. Storage alt yapısı 4 NODE Yedekli RAID 10 yapısı 24 adet SAS diskle sağlanmaktadır bu sayede veri kaybı ve hatanın önüne geçilmektedir. Her yeni donanım ve sunucu teknolojisini bünyemizda bulundurarak en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.