İnetmar Hazır Site Aracı ile Websitesi Oluşturma

İnetmar Hazır Site Aracı Nedir? 

İnetmar Hazır Site Aracı, sizler için hazırladığımız yüzlerce hazır sayfa tasarımlarından birini seçerek, tamamen sürükle bırak mantığı ile çalışan web sitesi oluşturma aracıdır. Yapmanız gereken İnetmar Hazır Web Sitesi paketlerinden birini seçip kontrol paneline giriş yaptıktan sonra sizler için hazırlanan 852 temadan birini seçip düzenlemek.  Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.


1)
cPanel’e giriş yapalım.

2) “Tools”  bölümünde bulunan “Software” kategorisi altında bulunan “inetmar Website Builder” kısmına tıklayalım. (Dilerseniz alt menüde bulunan temalardan seçip direk kurulumu yapabilirsiniz.)3) Açılan sayfada “create a new site” diyerek devam edelim.4) “Get Started” diyerek kuruluma başlayalım.5)  852 Temadan ihtiyacınıza uygun olanı seçtikten sonra “Select” diyerek kurulumu başlatalım.6)
Site bilgilerini örnekteki gibi doldurduktan sonra “Proceed with Install” seçeneğine tıklayalım.

Hazır Site yapma

7) Kurulum tamamlanmıştır. “Click here to login into the site start editing”‘e tıklayarak websitemizi düzenlemeye başlayabiliriz.

Hazır Site

8) Yazıları üzerine tıklayarak, resimleri ise sol menüde bulunan “Options” kısmından düzenleyebilirsiniz.

Hazır Site

9) cPanel’de “inetmar Website Builder” bölümüne girdiğinizde oluşturmuş olduğunuz websiteniz gözükecektir. Bu bölümden websitenizi dilediğiniz zaman düzenleyebilir, yedeğini alabilirsiniz.

Hazır Site

Video Anlatım

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...