Cpanel | Linux Hosting

WordPress, Joomla ve OpenCart gibi pek çok popüler yazılım ile uyumlu PHP
web siteleriniz için Yıllık Sadece 6.99$ Linux Hosting paketlerimizden birini satın alabilirisniz.

Güvenilir Web Hosting

1 tıklama ile uygulama yükleme özelliğimiz sayesinde web sitenizi sevdiğiniz uygulamalarla oluşturmak artık çok kolay. Wordpress mi gerekiyor? Joomla ve Drupal tek tıklama ile sizin. cPanel/Linux barındırma ile kullanabileceğiniz 125'ten fazla uygulama var.Tüm hosting fiyatları aşağıda belirtilmiştir.

Maksimum İşlemci Performansı

Kaynaklarımız var, CPU, bellek, giriş işlemleri, G/Ç, ne zaman isterseniz hazır,ihtiyacınız olduğu anda yükseltebilirsiniz. Anlık 2 Core kadar CPU işlemci gücünü sitenizde kullanabilirsiniz.

SAS Storage Depolama

Bir daha asla çalışmalarınızı kaybetmeyin. inetmar.com dan aldığınız hiç bir hosting hizmetinde bunun başınıza gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz evet tüm sitelerinizi ücretsiz olarak yedekliyoruz ve ücretsiz geriye yüklüyoruz.

İşletmeniz Web sitenizle büyüsün

Global veri merkezleri ile daha hızlı sayfa yükleme süreleri .%99,8 çalışma garantisi,sektör standardı kontrol paneliyle ihtiyacınız olan tüm hosting özelliklerine anında erişim.

Small Pack

$6.99

Yıllık
500MB SAS-SSD Disk Alanı
1 Adet Sub Domain
5 Adet E-mail
5GB Trafik
PHP 5.6,7.1 Multi PHP
1 Adet MySQL 5.6
15 Gün İade Garantisi!

Eko Paket

$9.99

Yıllık
1GB SAS-SSD Disk Alanı
1 Adet Sub Domain
10 Adet E-mail
10GB Trafik
PHP 5.6,7.1 Multi PHP
2 Adet MySQL 5.6
15 Gün İade Garantisi!

Starter

$19.00

Yıllık
5GB SAS-SSD Disk Alanı
5 Adet Sub Domain
50 Adet E-mail
50GB Trafik
PHP 5.6,7.1 Multi PHP
2 Adet MySQL 5.6
15 Gün İade Garantisi!

Limitsiz

$5.99

Aylık
Limitsiz SAS-SSD Disk Alanı
Limitsiz Adet Sub Domain
50 Adet E-mail
Limitsiz Trafik
PHP 5.6,7.1 Multi PHP
5 Adet MySQL 5.6
15 Gün İade Garantisi!

Powered by cPanel

cPanel Linux Hosting hizmetimiz wordpress,joomla,opencart,durupal gibi hazır yazılımlar için en uygun platformdur.Cpanel kontrol paneli üzerinden bunları ve onlarcasını tek tıklama ile kurabilirsiniz.

Kolay kullanım,kullanıcı dostu arayüz

Websitesi oluşturma araçları builder

E-posta hesaplarını kolayca oluşturun

MySQL veritababı oluşturun ve yönetin.

Bir Web Hosting ten her zaman daha fazlasını bekleyin


Web projeleriniz için yüksek performans | PHP 7.1 | OPcache | önceki PHP sürümlerine kıyasla iki kat daha hızlı çalışır


Cpanel Linux Hosting ile ilgili sorularınız

Ürün seçiminde size yardımcı olabilmek adına en sıkça sorulan soruların listesini derledik.

Eğer sorunuzun cevabını bulamıyorsanız ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorunuzu İletin
Tüm linux hosting hizmetlerimizde sadece PHP,HTML ve MySQL kullanabilirsiniz. ASP ve ASP.NET yazılım kullanan bir web siteniz var ise windows hosting hizmetlerimizden satın almalısınız.
Bu sayfadaki Linux hosting hosting hizmetlerinde CPU kullanım hakkı %30 dur. Daha fazlasına ihtiyaç duyarsanız bizim ile irtibata geçebilirsiniz.
Limit Saatlik 100 Adettir. Biliyoruzki E-posta alışverişi günümüzde çok önemlidir bu yüzden bir kişinin gönderebileceği maksimum e-mail sayısını hesaplayıp limitlendirdik buda saatte 100 Adettir. İnternet üzerindeki Spam yani istenmeyen e-mail kuralları çok sıkıdır bizde, toplu veya reklam e-mailinin engellemesi amacı ile saatlik e-mail gönderimi limiti gibi kurallar uygulamaktayız.Eğer daha fazla gönderime ihtiyacınız var ise bizim ile iletişime geçiniz size yardımcı olacağız.
Evet, tüm hosting hizmetlerimizde olduğu gibi 15 gün boyunca koşulsuz para iade garantisi sunuyoruz. Muhasebe servisimize bunu iletmeniz yeterlidir.
Elbette Web sitemize üye olup denemek istediğiniz ürünün siparişini verin ve ödeme kısmında banka havalesi seçiniz. Sonrasında Destek talebi ileterek yada telefon ile arayarak seçmiş olduğunuz ürünü 2 günlük bir süre içersinde deneyebilirsiniz.
Evet, siparişinizi verdiğiniz hizmetin ödemesini gerçekleştirdiğiniz anda aktif olacaktır.
Tabiki eğer yanlış hizmeti sipariş verdiğinizi düşünüyorsanız yada linux hosting yerine başka bir hosting hizmetimizi kullanmak istediniz bu değişikliği istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Bu konuda bize destek talebi iletmeniz yeterlidir hemen yapacağız.