YeşilBar SSL sertifikası ve Standart SSL

Web sitelerinizin güvenliği bizim için önemlidir,anında kurulum hızlı hizmet
Sizde hemen web sayfanızda bir SSL sertifikası satın alabilirsiniz

Önemli verilerinizi Koruyun

SSL'nin neden kullanıldığının başlıca nedeni, hassas bilgilerin Internet üzerinden gönderilmesi esnasında, yalnızca istenen alıcının (Web sitenize giriş yapanın) anlayabileceği şekilde şifrelenmiş halde tutmaktır.


Bu önemlidir, çünkü Internet'te gönderdiğiniz bilgiler, hedef sunucuya ulaşmak için bilgisayardan bilgisayara geçirilir. SSL Sitenizideki önemli bilgileri korumanıza yardımcı olabilir, bu da işinize odaklanmanızı sağlar.


SSL Faydaları

Online İşlemler Şifrelenir

Phishing Attack lardan korunmanızı sağlar

Güvenli E-ticaret Uygulamasında Kullanılır

SEO Puanı`nı Yükseltir

Extended Validation SSL YeşilBar (GreenBar EV SSL)

Kullanılabilir SSL'nin en yüksek 'sınıfı' olan Genişletilmiş Doğrulama SSL Sertifikaları (EV SSL), ana tarayıcıların her ikisinde de asma kilidini ve yeşil adres çubuğunu etkinleştirir.

Bu tür bir SSL sertifikası, ziyaretçilerinizin şirketinizin adını adres çubuğunda görmesini sağlar. EV SSL (GreenBar) Onay süreci 1 haftadır. Belge gerektirir Sipariş sonrasında itibat kurularak Şirket evrakları istenir.


1 YIL Comodo EV SSL $199.00 USD (1.000.000$ Garanti) Sipariş Ver
1 YIL GeoTrust BusinessID EV (1.500.000$ Garanti) $219.00 USD Sipariş Ver

EV SSL Sertifikaları mevcut en güçlü şifrelemeyi sağlar ve bir web sitesinin arkasındaki organizasyonun kendi doğrulanmış kimliğini ziyaretçilere sunmasını sağlar

Standard SSL Sertifikaları

Genişletilmiş doğrulama sınıfı sertifikasından çok daha düşük maliyetli olmalarının yanı sıra, standart SSL sertifikaları hassas kullanıcı verilerini güvence altına alma ve ziyaretçilere web sitenize güven verme görevi de yapacaktır. Sanal Pos için uygundur.

Web Siteniz Gğvenli Olsun

Belge Gerektirmez domain üzerinde onaylanır. Ziyaretçilerinizin web sitenize olan güvenini yükseltir.

E-ticaret Sitelerine Uygundur

Bankalar kabul etmektedir. Sanal pos kullanacak web siteleri için uygun ve düşük maliyetlidir.

SEO Puanı`nı Yükseltir

Google ve benzeri arama motorlarında sitenizin puanını ve itibarını yüksek tutar.

$16.99

Per Year
Comodo Essential SSL
Belge Gerektirmez
Onay 1 Saat
$10,000 Garanti
%100 Mobil Uyumlu

$149.00

Yıllık
Wildcard *.domainadınız.com
Belge Gerektirmez
Onay 1 Saat
$10,000 Garanti
%100 Mobil Uyumlu

$15.99

Yıllık
RAPID SSL
Belge Gerektirmez
Onay 1 Saat
$10,000 Garanti
%100 Mobil Uyumlu

$49.99

Yıllık
Thawte SSL123
Belge Gerektirmez
Onay 1 Saat
$500,000 Garanti
%100 Mobil Uyumlu

SSL Sertifikası ile ilgili Sorularınız

SSL sertifikası seçiminde size yardımcı olabilmek adına en sıkça sorulan soruların listesini derledik

Eğer sorunuzun cevabını bulamıyorsanız ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorunuzu iletin
SSL sertifikalarımızın tümü e-ticaret ve sanal pos için uygundur ve tüm bankalar tarafından kabul görmektedir. Örnek olarak Comodo SSL veya Rapid SSL satın alabilirsiniz.
Mobil tarayıcıların bir kısmı henüz SSL sertifikaların tümünü desteklememektedir. Web siteniz mobil cihazlar tarafından çok ziyaret alıyor ise %100 uyumlu sertifika seçmelisiniz.
SSL sertifikalarındaki garanti tutarının anlamı kullandığınız SSL sertifikasının SSL ile ilgili veri akışı esnasında sertifikanın kırılması ve bu verilerin açığa çıkması sonucu oluşacak tazminat tutarını belirler. Bu nerdeyse imkansıza yakındır.
Evet, SSL sertifikaları tüm web siteler için kullanılır belli bir sınır yoktur. Şahsi yada benzeri web siteleriniz içinde kullanabilirsiniz.
Sertifikanızı inetmar.com üzerinden aldığınız bir web sitesi için kullanacaksanız kurulum işlemi bizim tarafımızdan yapılmaktadır.Farklı bir hosting firmasından hosting hizmetiniz var ise destek ekibimiz size yardımcı olacaktır. SSL sertifikasını sipariş verirken özel IP adresi almak zorunludur. SSL sertifikası sadece Paylaşımsız özel ip adresinde kullanılabilir.
Evet, Bir ilk olarak sertifika satın alındıktan 15 gün sonrasına kadar değişiklik yapabilmekteyiz. Fakat sertifika oluşturulduğundan dolayı iptal edilememektedir.