WordPress Hosting | PHP 7 ile Artık Çok Hızlı

Webmaster ya da Tasarımcıya ihtiyacınız olmasın Aylık Sadece 1.99$ Hemen Satın Alın
Ücretsiz temalar arasından dilediğinizi seçin, rahatça kurulum yapın.

WordPress Starter

$1.99

Aylık
1 WordPress Sitesi
5GB SAS-SSD Web Alanı
50 GB Aylık Trafik
1 Core CPU 1GB RAM
PHP 7.1 Multi PHP
5 Adet Subdomain
2 Adet 2GB MySQL 5.6
Ücretsiz SSL Sertifikası
Günlük Olarak Yedekleme

WordPress Advance

$2.99

Aylık
1 Adet WordPress Sitesi
10GB SAS-SSD Web Alanı
100 GB Aylık Trafik
2 Core CPU 2GB RAM
PHP 7.1 Multi PHP
10 Adet Subdomain
2 Adet 5GB MySQL 5.6
Ücretsiz SSL Sertifikası
Günlük Olarak Yedekleme

WordPress Master

$4.99

Aylık
5 Adet WordPress Sitesi
50GB SAS-SSD Web Alanı
250GB Aylık Trafik
4 Core CPU 4GB RAM
PHP 7.1 Multi PHP
10 Adet Subdomain
5 Adet 5GB MySQL 5.6
Ücretsiz SSL Sertifikası
Günlük Olarak Yedekleme

Neden WordPress Hosting

Tasarım bilgisi gerektirmez, tek tıkla otomatik kurabilirsiniz google arama motoruna uygun.

Sunucularımız WordPess için Özelleştirildi

Ücretsiz Günlük Yedekliyoruz

WordPress Otomatik Güncellemeler

PHP 7 ve Ngnix ile Artık Çok Hızlı

Kolayca INETMAR WordPress Hosting'e geçin


WordPress Hosting hizmetinizi değiştirmek çok kolay, INETMAR WordPress hosting satın alın ve sağlayıcı bilgilerinizi bize iletin.


WordPress Hosting ile ilgili sorularınız

WordPress, aslında internet gazetecilerinin düzenli aralıklarla güncel içerik oluşturmaları ve yorum yapmaları için web tabanlı bir blog yazılımı olarak tasarlanmıştır. Ancak WordPress, zaman içinde sofistike ve bireysel web sayfalarında kullanılan tam donanımlı, ücretsiz bir İçerik Yönetim Sistemine dönüşmüştür.

Sorunuzu iletin
WordPress, tam donanımlı bir İçerik Yönetim Sistemidir. WordPress'i kullanarak bloglar, sofistike websiteleri, hatta web mağazaları oluşturabilirsiniz. WordPress, özellikle kullanıcı dostu kullanımı, 20.000'in üzerinde genişletme opsiyonu ve güncelliği bakımından rağbet görmektedir. Çok sayıda tema (ücretsiz ve ücretli şablonlar) sayesinde, web sayfanıza tıpkı zihninizde canlandırdığınız gibi benzersiz bir görünüm kazandırabilirsiniz.
INETMAR WordPress Hosting ile her zaman en güncel WordPress sürümünü kullanırsınız. WordPress paketinizin güvenlik modunda, geçerli WordPress güncellemeleri her zaman otomatik olarak gerçekleşir. Esneklik modunda, en yeni WordPress güncellemelerini tek bir tıkla ve istediğiniz zaman kolayca yükleyebilirsiniz.
WordPress sitenizin güvenliği için bizlerinde önlem aldığı gibi siz WordPress site sahiplerininde alması gereken önlemler vardır. Öncelikle sitenizin sürümünü sürekli olarak güncel tutmalısınız bilmediğiniz modülleri ve temaları yüklememelisiniz. Şifrelerinizi herkese açık internet alanlarında CAFE gibi alanlarda girememelisiniz.
INETMAR WordPress paketleri, 1 tıkla kolay kurulumdan, otomatik yedekleme ve güncellemelerle sunulan (güvenlik modu) bakım ve güvenliğe kadar, yeni WordPress projenize başlamanızı kolaylaştırır.Hız söz konusu olduğunda da hızlı SAS-SSD sabit disklerimiz sayesinde, WordPress projenizden her tür işinizde faydalanabilirsiniz. Düşünmenizi gerektiren hiçbir şey yoktur.
Evet, satın almış olduğunuz WordPress hosting paketinizi istediğiniz zaman üst pakete yükseltebilirsiniz. Bu konuda destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.