Servis Kalitesi Şartları

Firmamızın Sunduğu Hizmetler Belli Servis Kalitelerine Sahiptir

Önemli Kullanım Şarları

INETMAR - EUROTA INTERNET SERVICES LTD Dünya genelindeki müşterilere web barındırma , hosting , alanadı ve sunucu hizmetleri sunar, her bir müşteriyi korumak ve en iyi hizmeti vermekle sorumludur. INETMAR - EUROTA INTERNET SERVICES LTD`nin tüm müşterileri aşağıdaki hizmet şartlarına tabidir:

Tazminat Politikası (Indemnification Policy)

INETMAR - EUROTA INTERNET SERVICES LTD hizmet satın alarak servis şartlarımızı ve sözleşmelerimiz kabul etmiş olursunuz. Satın almış olduğunuz hizmetin sorumluluğu ve güvenliği size aittir. Bu konuda INETMAR size her hangi bir garanti sunamaz.

INETMAR erişim bilgilerinizi en üst düzeyde korumaya özen gösterecetir. Fakat erişim bilgileri müşteriye gönderiltikten sonra bu bilgileri çalldırmamaya gayret gösterecek ve 3. şahıslarala paylaşmayacaktır bu paylaşım güvenlik riski oluşturacaktır. Ayrıca web sitenizde veya sunucu hizmetinizde kullanacağınız yazılım veya programların riski tamamen size aittir.Bu sebeblerden dolayı kaybedeceğiniz veri ve ticari kayıptan dolayı INETMAR size her hangi bir tazminat ödemez ve böyle bir talepte bulunamazsınız.

INETMAR - EUROTA INTERNET SERVICES LTD Müşterilerinin çıkarları doğrultusunda sunucularında barındırdığı sitelerden her hangi birine müdahale hakkını saklı tutar. Müşteri tarafında üçünçü bir tarafın mülkiyet haklarını ihlal eden veya hak ihlalinde bulunduğu idda edilen her hangi bir meteryal satın almış olduğunuz hizmet kurallarını ihlal ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu gibi durumlarda INETMAR hizmetinizi geçici veya kalıcı olarak askıya alma hakkını saklı tutar.

Tüm Hizmet Sözleşmelerimize buradan ulaşabilirsiniz Tıklayınız

STANDART PARA İADESİ ŞARTLARI

INETMAR`ın müşterilerine sunduğu hizmetler hizmet planına bağlı olarak aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık olarak faturalandırmaktadır .Eğer hizmetimizden memnun kalmaz iseniz ilk 14 gün içerisinde (Hosting ve reseller ) hizmetlerinde geçerli olmak üzere koşulsuz olarak geri iade yapmaktayız.

Bir ürünü istediğiniz tarihte iptal edebilirsiniz, ancak para iadesi yalnızca iptal isteği, eğer varsa, geçerli ürün için belirtilen iade zaman aralığı içinde yapılırsa gerçekleştirilir.

INETMAR`dan alınan ürünler yanlızca aşağıdaki zaman aralığında iptal edilirse para iadesi yapılabilir.

Yıllık Planlar - İşlem tarihinden itibaren 14 gün içinde
Aylık Planlar * - İşlem tarihinden itibaren 48 saat içinde.
*Aylık Planlar 1 yıllık dönemden az olan tüm planları kapsar (örn. 3 ay., 6 ay vb.)

STANDART PARA İADESİ YAPILAMAYAN ÜRÜNLER

Bulut Sunucu, VDS SUNUCU
Kiralık Sunucu Hizmetleri
Alan Adı Kayıt Yenileme,Transfer (Domain İşlemleri)
Hizmete ek satın alınan (Trafik,Ek disk alanı,mysql vb..)
Tüm SSL sertifikaları
Destek ve Servis Ücretleri
Sitelock ve, Secure Mail Gateway Hizmeti
Kampanya ve fırsatlar bölümünden alınan indirimli ürünler